آرمیتا کلینیک -کلینیک سلامت و تناسب اندام

کرایولیپولیز جدیدترین دستگاه لاغری موضعی

 کرایولیپولیز جدیدترین دستگاه لاغری موضعی

 


بعد دستگاه های لاغری موضعی با تکنیک آر اف و کویتیشن نوبت جدیدترین دستگاه لاغری موضعی کرایولیپولیز فرا رسیده است... که با استفاده از تکنولوژی سرما باعث کاهش سایز چربی و حذف سلول های چربی می شود. کرایولیپولیز با فرآیند سرمای منهای 10 درجه قسمت مورد نظر را به مدت 45 دقیقه تا یکساعت سرد می شود وسلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن بوسیله سلولهای ایمنی بدن حذف می شوند.
 لازم به ذکر است  این روش چربی و سلول های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند بنابراین آنچه کرایو لیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد  حذف سلول های چربی ، تعداد جلسه ی کم (یک یا حداکثر دو جلسه) ، برگشت ناپذیری و بدون درد..بیهوشی..رفت و آمدهای متوالی است. کرایولیپولیز تاییدیه FDAرا کسب کرده است.این دوش هیچ عارضه ای بر پوست نداردفقط ممکن است منطقه تحت درمان قرمز شود و حتی ممکن است قرمزی چندین دقیقه و یا حتی چندین ساعت طول بکشدکه آن هم زود برطرف می‌شود.در برخی مواردبی حسی خفیف یا گزگز و مورمورشدن گزارش شده که گذرا است و برطرف می‌شود.

 این روش برای  بیماران راحت می باشندو حتی می‌توانند به کار روزانه بپردازندمثلاباکامپیوتر و لپ تاپ کار انجام دهند یاموسیقی گوش کنند

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره، با آدرس و یا شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

شهرک غرب بلوار فرحزادی تقاطع دریا خ نورانی ساختمان 21طبقه 3  

تلفن: -22366770-09307301330


تلفن مشاوره دستگاههای لاغری -09307301330

و به وبسایتhttp://www.armitaclinic.ir/
مراجعه فرمایید